Какво лечение приложихте?  

RSS

moni23
(@moni23)
New Member
Присъединен: преди 6 месеца 
Публикации: 1
25/04/2018 1:50 pm  

Споделете, кое лечение ви е помогнало най-бързо.

ОтговориЦитат
valq_malinova
(@valq_malinova)
New Member
25/04/2018 1:51 pm  

Здравейте! От личен опит искам да кажа,че лечението на цистит трябва да бъде продължително,за да не стане хронично. За първи път, когато се сблъсках с това заболяване лекарката ми изписа Ципрофлоксацин , Уринал акут и Роватинекс  за 7 дни. Подобрението настъпи бързо и аз бях доволна. Един месец по-късно нещата се повториха, но в по-тежък вариант. Отидох отново на лекар. Лечението беше същото, но изписани лекарства за 10 дни. Купих лекарствата и започнах да ги пия. Този път обаче пих антибиотика и Роватинекса 14 дни,а Уринал акут  вземах цял месец. От тогава не съм имала проблеми.

ОтговориЦитат
neda78
(@neda78)
New Member
26/04/2018 7:55 am  

На мен добре ми подейства добре Монурал и чай от Мечо грозде. Ако нещата не тръгнат на оправяне за ден,  два трябва да се пусне стерилна урина с антибиограма и да се започне и лечение с антибиотик.

ОтговориЦитат
Tatiana Mitev
(@titamitev)
New Member
Публикации: 4
26/04/2018 7:56 am  

Аз съм много доволна от Бетулдеп. Това са флакони, които съдържат екстракт от Бяла бреза,Блатен тъжник, Калуна и Хвойна. Два флакона се разтварят в 1 литър вода и се изпиват за един ден.

ОтговориЦитат
loreen
(@loreen)
New Member
Присъединен: преди 5 месеца 
18/05/2018 7:30 am  

Здравейте,

Бихте ли ми казали откъде успяхте да купите Битулдеп - аз се опитвам от известно време, но във всички аптеки ми казват, че няма наличност от този продукт? Ще ви бъда много благодарна за помощта.

ОтговориЦитат

Зареждане