Как се живее с хипотония?  

RSS

velko_velov
(@velko_velov)
New Member
Присъединен: преди 6 месеца 
Публикации: 1
25/04/2018 2:10 pm  

Здравейте! Много важно е при регистрирането на хипотония да се уточни каква е тя. При мен беше първична. В началото беше много стресиращо, тъй като  ставам от леглото и главата ми се замайва. Вървя си по улицата и някак ми прималява и ми притъмнява пред очите. Изследвания, консултации и нищо. Всички лекари казват, че нищо ми няма, но аз не се чувствам добре. Положението стана по-зле когато дойде лятото. По съвет на моята майка не излизах от къщи без айрян със сол или студена вода.  

Редатирана: преди 6 месеца 

ОтговориЦитат
Vladimir Mitkov
(@vladko68)
New Member
Присъединен: преди 6 месеца 
Публикации: 1
26/04/2018 7:52 am  

Здравейте! При мен хипотонията беше вторична. Всичко започна след една операция на ингвинална херния  със спинална упойка /в гръбначният стърб/. Операцията мина добре. Същият ден в късният следобяд бях изправен от рехабилитатор да ходя,  без никакви проблеми. След два дни започна лек световъртеж при изправяне, но лекарите казаха, че е нормално след операция. След изписването се появиха гадене и повръщане  при ставане от леглото и се засили главозамайването. Започнаха консултации със специалисти, страшни диагнози , но промяна от лечението нямаше. Дъщеря ми, която е медицинска сестра ме поддрържаше със поставяне на системи. Един ден се прибра от работа и каза, че е чела за такива случаи в някакъв руски сайт и трябвало преди и след операция с такава упойка да се вливат по 2-3 банки с физиологичен серум. След тези банки гаденето и повръщането спряха. Постепенно животът ми се нормализира.

Редатирана: преди 6 месеца 

ОтговориЦитат

Зареждане